Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

POŘÁDÁ CYKLOTEAM AGRO KOLÍN

LOGO DVt.png
logologo.png

                  2013

 

 Dovolte, abychom Vás pozvali na 7. ročník silničního cyklistického  závodu Doubrava Vysočina tour  o putovní pohár starosty obce Vrdy, který se koná 31. 8. 2013 (sobota) ve Vrdech  (okr:Kutná Hora, 6km od Čáslavi  směr Chrudim).

Závod pořádá cyklistický oddíl Agro Kolín, ve spolupráci s obcí Vrdy. K závodu je propůjčená část školní tělocvičny obce Vrdy. Zde proběhne od 8,30hod. prezentace závodníků a zpracování výsledků a je zde  možnost převléknout se a využít sociálního zařízení ( šatny, WC, sprchy), před i po závodě.

V 11,00hod. odstartuje hlavní závod na 110km. Závodníci projedou obec Vrdy, kde přetnou řeku Doubravu, ke které se ještě vícekrát vrátí. Po mírně zvlněných 30-ti kilometrech se dostanou do podhůří Železných hor. Zde na ně čeká první vážné stoupání, Barovice, které je branou malebného kraje Vysočiny. Na 60. kilometru projedou cyklisté  údolí řeky Chrudimky, na 68. kilometru vystoupají závodníci po úzké silničce k pastvinám nad přehradou Seč, odkud trasa klesá až na hráz  přehrady, asi 75. kilometr.  Stoupání od přehrady přivede závodníky do obce Seč, kde odbočí a po krátkém sjezdu musí ještě stoupat až na kopec Bučina, který je na 90. kilometru. Nyní čeká závodníky klesání o 370 výškových metrů na 20-ti kilometrech, až do cíle ve Vrdech. 

Vyhlášení výsledků je v 16,00hod. , první tři v kategorii na  dlouhé trati obdrží pamětní poháry, každý účastník na požádání  diplom o absolvování závodu s dosaženým časem.

V 11,10hod. odstartuje turistický závod na 40km. Trasa vede společně s dlouhým závodem. Na 9. kilometru v Ronově nad Doubravou se odděluje a účastníky čeká největší kopec této tratě, Kněžice. Po projetí několika vesniček, po mírně zvlněném profilu se dostanou až k přehradě Pařížov a po 5km k zámečku obce Běstvina.  Zde trať mírně klesá do města Třemošnice a opět se spojuje s dlouhým závodem.  Přes Ronov nad Doubravou a  Žleby dojedou  cyklisté až do cíle ve Vrdech.

Každý účastník obdrží na požádání diplom o absolvování tratě .

V 9,00hod. odstartuje dětský závod na 1km. Závodníci ve skupinkách, rozděleni do kategorií, odstartují v parku Míru

Pak proběhne vyhlášení a každý dětský účastník dostane pamětní medaili.

 

 

 

Přihlášky je možno kopírovat z internetu, nebo se přihlásit:

http://dvt.717.cz/

nebo se přihlásit při prezentaci.

 

Další informace:

telefon:

 Petr Novotný  733 134 289

 Kamil Kuchař  724 031 73136

 

e-mail:agro.kolin@seznam.cz

 

 

LOGO DVt.png  130.18kB
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one